logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

 

З метою оптимізації науково-документальної та історико-меморіальної роботи рішенням Миколаївської обласної ради  від 6 серпня 2010 року № 29, шляхом об’єднання робочої групи Миколаївської обласної редакційної колегії «Книга Пам’яті України» та редакційно-видавничої групи при редакційній колегії обласної книги серії видання «Реабілітовані історією», був створений Обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності.

 

Основним завданням Обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності є увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв воєн та політичних репресій у Миколаївській області, а також реалізація суспільно значущих пошуково-видавничих проектів, зокрема, підготовка до видання науково-документальної серії видання «Реабілітовані історією», історико-меморіального серіалу «Книга Пам’яті України», книг про увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції на основі зібраних і підготовлених документів та матеріалів.

 

Загалом науковим колективом Обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності (до 2010 року – редакційно-видавничої групи «Реабілітовані історією»)  проведена наступна робота:

 

Підготовлено та вийшло друком:

•    23 науково-інформаційних бюлетенів «Реабілітовані історією. Масові репресії на Миколаївщині в 1920-1950-х роках» (накладом 500 екземплярів кожний);
•    книга «Гіркий помин історії» (репресії проти єврейського населення Миколаївщини» (200 сторінок);
•    2 збірники документів і матеріалів «Масові репресії на Миколаївщині (1920-1950-ті роки)» (обсяг 190 та 185 сторінок відповідно);
•    монографія «Трагедія століття: голодомор 1932-1933 років на Миколаївщині» (472 сторінки), яка рекомендована Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів ВНЗ.

 

Спільно з науковцями Миколаївської області та міста Києва підготовлено та видано 6 книг обласного тому науково-документальної серії видання «Реабілітовані історією. Миколаївська область» (книга 1 – 870 сторінок, книга 2 – 704 сторінки, книга 3 – 654 сторінки, книга 4 – 656 сторінки, книга 5 – 650 сторінки, книга 6 – 660 сторінок) загальним тиражем 1500 примірників кожна. Вказані видання надійшли до бібліотек, архівів, наукових закладів області та України, надіслані до університетів та бібліотек зарубіжжя (Німеччина, США, Польща, Росія, Канада та ін.). В даний момент колектив Центру активно працює над сьомою книгою (прогнозований об’єм 650-660 сторінок).


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2019 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.