logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Шаблоны Joomla 3 тут

reabilitovani

В умовах національного відродження України, розбудови її державності виняткового значення набувають питання глибокого і всебічного дослідження історії українського народу, пов’язані з періодом становлення і функціонування тоталітарної системи, породжених нею негативних явищ. Непоправних і нічим не виправданих втрат зазнав український народ внаслідок масових політичних репресій, різноманітних утисків прав і свобод, які торкнулися всіх без винятку верств населення, обірвали та скалічили життя мільйонів громадян.
Багатотомне видання покликане служити відновленню історичної справедливості, грунтовному висвітленню трагічних подій в історії України, повернути їй незаслужено забуті іменя державних діячів, інтелігентів, робітників, селян, вшанувати тих, хто боровся за свободу і незалежність України.
Серія книг «Реабілітовані історією» повинна збагатити науку новим оригінальним фактичним матеріалом, ввести в інформаційний обіг і оприлюднити раніше закриті для дослідників документи політичного керівництва, вищих органів державної влади та державного управління, колишніх спецслужб, правоохоронних органів, відкрити широкі можливості для наукового вивчення і узагальнення проблем формування і функціонування тоталітарної держави.

 

Реабілітовані історією. Миколаївська область.

Відомості про громадян, що зазнали політичних репресій

Регіональна комісія з реабілітації у Миколаївській області


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2021 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.