logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

14 березня 2019 року працівники обласного центру взяли участь у відкритті виставки інформаційно-просвітницьких стендів «Донбас»: переPROчитання образу», приуроченої до Дня українського добровольця в обласній науковій бібліотеці. Виставка, підготовлена Українським інститутом національної пам’яті, пропонує подивитися не на російський чи радянський Донбас, а на українські Донеччину і Луганщину. На 20 інформаційних стендах у хронологічному розрізі висвітлюються найбільш переконливі та цікаві факти з історії заселення степових регіонів, що розкривають суть Донбасу як цивілізаційно-культурного перехрестя.
Керівник обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності С.Макарчук у своєму виступі дав коротку історичну довідку про розселення наших предків по території України. Акцентував увагу на етнічному різнобарв’ї Донбасу, визначивши роль українців у розвитку регіону, він відзначив, що внаслідок Голомору та репресій 30-х років етнічний склад регіону змінився на користь росіян, сьогоднішні події на сході України є наслідком цих процесів. Також учасники заходу ознайомились з тематичною виставкою літератури, присвяченої АТО-ООС, де поряд з іншими були представлені книги, видані обласним центром «Миттєвості війни» та «Дороги війни».

 

Фотогалерея - Виставка 14.03.2019

 


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2019 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.