logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

16 квітня 2019 року відбулась презентація книги «Ті, що пройшли крізь вогонь», яка є логічним продовженням попередніх видань, присвячених участі жителів Миколаївщини в АТО-ООС – «Миттєвості війни» та «Дороги війни». Книга підготовлена до друку фахівцями обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності в рамках виконання заходів Комплексної програми увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв воєн та політичних репресій у Миколаївській області на 2017-2020 роки та видана за кошти обласного бюджету загальним накладом 1000 примірників. 

 

Книга складається з п’яти розділів: перший розділ «Герої не вмирають» традиційно присвячений нашим загиблим захисникам; другий – «Військові будні» – включає спогади учасників антитерористичної операції; третій – «Рядки, народженні війною» – містить художні твори військових, відомих наших митців, а також пересічних громадян, яких не залишають байдужими героїзм наших воїнів, трагедія втрат, любов до Батьківщини; четвертий розділ «Країна мобілізується» включає публікації про реформування окремих структур, спрямоване на підвищення боєздатності української армії, про допомогу фронту діячів культури та мистецтва, про символи військової сучасності тощо; п’ятий розділ «Вітчизна пам’ятає» містить короткі біографічні дані учасників антитерористичної операції – жителів Миколаївської області, посмертно відзначених державними нагородами (ті, що не увійшли до попередніх книг). 

 

Весь наклад книги буде переданий до бібліотек, навчальних закладів, громадських установ і організацій, військових частин з метою увічнення пам’яті про учасників антитерористичної операції, донесення правди про російсько-українську війну, а також для використання під час проведення заходів із військово-патріотичного виховання молоді. Крім того безкоштовно примірники книги отримають родичі загиблих учасників АТО, матеріали про яких увійшли до книги, автори, герої книги – військові, медики, волонтери. 

В заході взяли участь народний депутат України Т.Кремінь, представники органів влади, рідні загиблих учасників АТО, військовослужбовці, студентська та учнівська молодь (понад 200 осіб). Яскравим акцентом презентації стали виступи хору і оркестру Відокремленого підрозділу «Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв».


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2019 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.