logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

8 травня 2019 року на базі обласної універсальної наукової бібліотеки розпочала роботу виставка плакатів «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори». Виставка одночасно відкрилась у всіх обласних центрах України 8 травня – у День пам’яті та примирення. Інформація на плакатах поєднує фотографії, унікальні документи з концтаборів, матеріали історичних досліджень. В основі виставки – 30 людських доль полонених таборів Третього Рейху Аушвіц, Бухенвальд, Дахау, Равенсбрюк та ін.
Перед присутніми виступили фахівці обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності – кандидат історичних наук, доцент С.Макарчук та кандидат історичних наук, доцент А.Погорєлов, які прокоментували матеріали виставки, розповіли про зародження та поширення нацизму, про місця масових розстрілів та поховань на Миколаївщини, де були закатовані десятки тисяч наших земляків; про співпрацю вітчизняних та німецьких науковців. Особливу увагу дослідники звернули на замовчування фактів геноциду мирного населення на території нашої області у XX ст. (табір біля с. Богданівка, «Шталаг-364»).

 

Фотогалерея - Виставка 08.05.2019


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2019 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.