logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

17 травня 2019 року керівник обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності С.Макарчук організував екскурсію для студентів 2-го курсу Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв до прокуратури Миколаївської області.
Голова профспілкової організації працівників органів прокуратури Миколаївської області «Маємо силу допомогти» В.Яценко ознайомив молодь із роботою прокуратури, її основними завданнями та функціями у теперішній час. Також студенти відвідали музей прокуратури, ознайомилися з історією виникнення професії прокурора, створенням та функціонуванням прокуратури на території нашої області, почули розповіді про людей, які працювали та працюють в ній, про цікаві та складні справи, які довелося розслідувати слідчим на території нашого регіону.
С.Макарчук розповів про роботу органів прокуратури в тоталітарний та посттоталітарний період – від участі в політичних репресіях до сучасних реформ.


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2019 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.