logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

 

22 січня 2020 року кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та археології історичного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, редактор обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Анатолій Погорєлов узяв участь в ефірі Українського радіо «Миколаїв». Випуск програми «Український клуб» цього дня був присвячений 101-й річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. «Багатовічне прагнення українців до об’єднання та бажання жити у своїй незалежній державі – тема актуальна у всі часи. Наші землі в певні періоди були роз’єднані між різними імперіями, різними країнами, тому для кожного справжнього українця ця дата є важливою. Потрібно не тільки пам’ятати, але і робити все, щоб зберегти єдність нашої держави», - зазначив А.Погорєлов.
Також пан Анатолій розповів про маловідомий факт зародження вільнодумства серед учнівської молоді, а саме про створення молодіжної дисидентської групи «Молодая Родина» учнями школи № 5 м. Миколаєва (зараз Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса) Петром Михайловим і Борисом Леочко у 1970 році. Наприкінці виступу науковець повідомив, що ці матеріали увійдуть до 8 книги «Реабілітовані історією. Миколаївська область».

 

PogorelovRadio


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2020 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.