logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

 

22 лютого 2021 року керівник обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності, кандидат історичних наук Сергій Макарчук взяв участь у заході, присвяченому Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні, що пройшов на базі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв. Керівник обласного центру розповів присутнім студентам і викладачам про участь миколаївців в подіях на Майдані в кінці 2013 – на початку 2014 року, зміст і значення Революції Гідності в демократичних процесах, прискоренні Євроатлантичної інтеграції України. Зважаючи на те, що присутні – студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа», ознайомив їх з характером та технологією роботи обласного центру щодо підготовки суспільно-значущих видань, інформаційних заходів. Розкрив значення діяльності ОЦПД та РВД в протистоянні інформаційній війні, доведенні до суспільства історичної правди, протистоянні історичним міфам та фейкам, як складовим інформаційної війни.
Під час заходу студенти познайомились зі змістом виданих ОЦПД та РВД книг «Реабілітовані історією. Миколаївська область» (книга 8), Книга Пам’яті України. Миколаївська область» (книга 16), «Дороги війни» (2-га книга циклу, присвяченого участі жителів Миколаївщини в АТО/ООС), з характером запланованих видань та роботою фахівців Центру в архівах України та області.

Kult22.02


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2021 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.