logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

Siogodni09.03.20219 березня 2021 року керівник обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності, кандидат історичних наук Сергій Макарчук взяв участь в ефірі передачі «Сьогодні. Головне» на ТК «Миколаїв», під час якого розповів про учасників «націоналістичних» організацій «Просвіта» та «Миколаївський націоналістичний центр», вигаданих слідчими НКВС. Майже всіх заарештованих звинувачували в українському буржуазному націоналізмі та боротьбі за проголошення незалежної буржуазної демократичної Української республіки. Абсолютна більшість обвинувачених, а це викладачі та вчителі української мови та літератури, директори шкіл, були засуджені до вищої міри покарання.
Цікавий факт, на який звернув увагу аудиторії виступаючий – у очільників «підпільної організації» за участі облліту (цензурного органу) була вилучена «націоналістична література», до якої були віднесені твори Т.Г.Шевченка, підручники з української мови та літератури. Це ще один доказ того, що імперське минуле та сьогодення завжди відзначалось патологічною ненавистю до українського слова та культури.


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2021 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.