logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

Lubchenko

 

Триває робота по формуванню матеріалів до 17 тому «Книги пам’яті України», вихід якої планується на 2022 рік. Опрацьовуються матеріали архівів з метою складання списків загиблих миколаївців у роки Другої світової війни та написання статей за цією темою.
«Книга пам’яті України», том 16 започаткувала цикл матеріалів, об’єднаних загальною темою «Ціна зради». Мета циклу – прослідкувати «діяльність основних зрадників-агентів німецьких каральних органів (Круглова В.А., Любченко М.С., Соловйової М.І. та інших).
Завідуюча редакцією «Реабілітовані історією» Марина Теряник підготувала статтю «…Я погодилася і дала підписку бути агентом німецької контррозвідки… (доля Марії Любченко)». Мета даної статті – на основі архівної справи за звинуваченням Любченко М.С. розповісти про життєвий шлях жінки-лікаря, спробувати з’ясувати причини, що привели її на шлях зради. Основним джерелом для написання статті стала архівна справа Любченко М.С., яка зберігається в архіві УСБУ в Миколаївській області.


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2021 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.