logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це день вшанування подвигу партизанів і підпільників у роки Другої світової війни, які в суворий воєнний час боролися з фашистами в глибокому тилу ворога.
На знак шани та поваги заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров, керівник апарату облдержадміністрації Світлана Ломакіна, представники міської ради, військовослужбовці, ветерани та громадськість взяли участь у покладанні квітів по пам’ятника Віктора Лягіна.
«День партизанської слави безперечно дата, яка є державним святом. Це дата пам’яті тих людей, які ціною власного життя протистояли німецько-фашистським загарбникам. На всій території України були організовані підпільні рухи та створено партизанські загони, щоб якомога швидше звільнити країну від агресорів. У нас, на Миколаївщині, дуже багато тих славетних людей, які загинули захищаючи Україну в роки війни. І зараз на їх честь названо вулиці, сквери, парки, поставлено пам’ятники, бо український народ шанує і пишається тими, хто ціною власного життя боровся за нашу незалежність», – зазначив Юрій Гранатуров.
Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та виконали Державний Гімн України.
Нагадаємо, що за часів Другої світової війни у Миколаєві під керівництвом Віктора Лягіна діяла підпільна антифашистська група «Миколаївський центр». Тоді партизани здійснили ряд великих диверсій, заподіявши німецьким окупантам великої шкоди у силі й техніці (знищила аеродром, нафтобазу, склади, обладнання заводів, морські судна); добували та передавали в Центр цінну розвідувальну інформацію про супротивника.

За матеріалами сторінки Миколаївської обласної державної адміністрації в мережі «Фейсбук»


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2021 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.