logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

Golokost01.10.202130 вересня відбулись жалобні заходи та покладання квітів до пам’ятника жертвам Голокосту в селі Богданівка Вознесенського району. Ініціаторами та організаторами заходу виступили колишній в’язень Богданівського табору смерті Мітя Биков, голова Миколаївської обласної єврейської громади Михайло Гольденберг і директор Богданівської школи Олексій Поспєлов.
Участь у поминальному мітингу взяли близько 200 осіб з різних міст України. Серед гостей були перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Костянтин Блюз, делегація громадських організацій з США, обласної та районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських рад області, Одеської обласної державної адміністрації та міської ради. Рабин Шалом Готтліб зачитав молитву "Кадиш". В пам'ять про загиблих у таборі смерті присутні запалили свічки та поклали квіти до меморіалу. Також учасники заходу висадили дерева в парку пам'яті біля пам'ятника жертвам трагедії.


За матеріалами сторінки Миколаївської обласної державної адміністрації в мережі «Фейсбук»


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2022 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.