logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

Doshky12.10.2021Сьогодні, 12 жовтня, у Миколаєві відбулася церемонія відкриття меморіальних дошок загиблим на Сході України матросу Сергію Простякову та молодшому сержанту Андрію Грабарю, які загинули виконуючи бойові завдання із захисту незалежності та територіальної цілісності держави від російської агресії.
В урочистому відкритті пам’ятних знаків взяли участь військовослужбовці окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, представники місцевої влади, ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО», Корабельного РТЦК та СП, рідні полеглих воїнів, волонтери, представники громадськості, учнівська молодь та небайдужі жителі міста.
Пам’ятні дошки облаштували на фасадах навчальних закладів, де свого часу навчалися воїни морської піхоти: Миколаївської гімназії № 49 та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28.
Присутні вшанували пам'ять захисників України хвилиною мовчання. З почуттям глибокої вдячності за безстрашність та героїзм морських піхотинців ведучі заходів зачитали патріотичні вірші та закликали молоде покоління пам’ятати і шанувати подвиги захисників України. Урочистості закінчилися покладанням квітів до меморіальних дошок.

За матеріалами сторінки 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського в мережі «Фейсбук»


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2022 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.