logo1

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

14 листопада провели в останню путь полеглих військовослужбовців підполковника Прусова Руслана Халиловича та майстер-сержанта Федосеєва Вадима Вікторовича, які загинули 12 листопада на Луганщині.
Полеглі воїни віддали багато років військовій службі українському десанту, показали себе перш за все високопрофесійними військовими і справжніми фахівцями повітрянодесантної підготовки, які знали, вміли, вчили, вели за собою людей та завоювали міцний авторитет у військовому колективі.
На церемонію прощання з полеглими миколаївськими десантниками прибули родичі загиблих, бойові побратими, ветерани частини, співслужбовці та колеги з інших військових частин, представники обласної та міської влади, жителі міста.
Вшанувати полеглих миколаївських десантників прибув Командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України бригадний генерал Максим Миргородський.
– … Хто буде командиром другого батальйону, тоді питань не виникло, - згадує минулі роки колишній командир військової частини Валерій Курач. - Він [Руслан Прусов] виїжджав в ДАП, супроводжував конвої, працював з людьми другого батальйону, і було прийняте рішення призначити його командиром батальйону. Спокійно справлявся зі своїми обов’язками. Коли виникло питання, хто буде заступником командира бригади з повітряно-десантної підготовки, питань не було. Був призначений Руслан [Прусов]. Бригада виконувала всі поставлені завдання з повітряно-десантної підготовки тільки на «відмінно».
– … Вадим Вікторович був завжди був веселим та товариським, і не було тої роботи, яку б він не виконав в своїй майстерні. Таких фахівців дуже мало… – згадують співслужбовці.
Полеглих воїнів-десантників з усіма військовими почестями згідно з військовим ритуалом поховання під звуки Гімну та залп салютної групи було поховано на міському кладовищі Миколаєва в почесному секторі.
Світла пам’ять загиблим Захисникам України!
За матеріалами сторінки 79-ї окремої десантно-штурмової бригади в мережі «Фейсбук»


54030, м. Миколаїв, вул. Наваринська, 16, тел/факс 67-44-06
e-mail: ocpdtarvd@ukr.net
Copyright © 2021 Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Всі права захищено.